Volkswagen Doğuş Finans Kredi

Volkwagen Doğuş Finans ortaklığı ile yepyeni bir araç kredisi oluşturulmuştur. Üstelik bu araç kredisinde sizlere birçokta seçenek verilmiştir. İlk olarak kredi seçeneklerinizden bahsedeceğiz.

  • Eşit Ödemeli Kredi seçeneğine göre her ay belirlenen miktardaki taksitte ödemenizi yapıyorsunuz.
  • Kademeli Artan Kredi seçeneğinde ise sahip olduğunuz aracı Doğuş Oto’ya geri vererek son taksiti ödemekten kurtulup üstüne yeni bir araç sahibi olabilirsiniz.
  • Ara Ödemeli Kredi seçeneğinde, sigortanız da aracınız ile birlikte yapılıyor. Ve bu iki ödeme içinde sizlere tek bir ödeme sistemi hazırlanıyor. Hem araca sahip oluyorsunuz hem de 5 yıl boyunca kaskonun keyfini sürüyorsunuz.
  • Balon Ödemeli Kredi seçeneğinde, eski aracınız ile yeni bir araç alırsınız. Ve ödemelerine de 6 ay sonra başlarsınız.
  • Değişken Ödemeli Kredi Seçeneğine baktığımızda da, aracınız ile ilgili olarak yaptırdığınız tüm bakımlar için Servis Kredisi kullanabilirsiniz.
  • Müşteri Sadakati Programı da son seçeneğinizdir. Volkswagen araçları için kredi kullandığınız da uygun faiz oranları uygulanmaktadır. Üstelik bu işbirliğinde müşterilere indirim yapılmaktadır.

VDF KREDİ ÖDEME VE ERKEN KAPATMA

Bu imkanlardan faydalanabilmeniz için ve yepyeni bir Volkswagen araca sahip olmanız için ya internetten Online Kredi Başvurusu yapacaksınız ya da yetkili mağazalara giderek görüşeceksiniz. Bu iki seçenek dışında bir tercih şansınız bulunmamaktadır. Konu ile ilgili olarak bilgi almak için 444 5 833 numaralı çağrı hattını arayabilirsiniz.

Volkswagen Doğuş Finans VDF kredilerinizin ödemelerini Denizbank, HSBC, TEB, Garanti Bankası, İş Bankası, PTT, Yapı Kredi ve Halk Bankası ile ödeyebilirsiniz. Ödemeler TR16 0006 2000 3810 0006 2876 20 IBAN numaralı VDF hesabına yapılmaktadır. Aynı zamanda bankanıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz ya da EFT yoluyla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Volkswagen Doğuş Finans kredi borcunuzu yetkili bayiilere giderek öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda web sitesinde de sizleri yönlendirecek bazı bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgileri baz alarak ya da çağrı merkezini arayarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Sizlere çok büyük bir avantaj ve kolaylık sağlayan Volkswagen Doğuş Finans kredilerine başvurmak için yetkili bayiilere gitmeniz yeterlidir.