Ön Ödeme Almadan Kredi Çıkartan Firmalar

Acil nakde sıkıştınız, bankalardan kredi çekecek durumda değilsiniz, yakın çevrenizden borç alma şansınız ise hiç yok. Üstelik kullanmak istediğiniz kredi için, ön ödeme yapamayacak haldesiniz. Herkesin başına gelebilecek bir durum aslında. Günlük yaşantımıza devam ettirebilmek için zorlandığımız dönemlerde ortaya çıkan ani bir durum bizi farklı arayışlara yönlendirebiliyor. Ekonomik şartlar belli. Bankaların kredi başvurusunda talep ettiği isteklere yetişmek de zor. Alternatif bir çözüm üretmeniz gerekiyor. Ön ödeme almadan kredi çıkartan firmalar var mı? Varsa nereden ulaşabilirsiniz? İzlemeniz gereken yol nedir?

Kredi Çıkartan Firmalar Nasıl Çalışır?

Nakit paraya ihtiyaç duyduğumuzda bankalardan kredi çekecek durumda olmayabilirsiniz. Kredi skorunuz yetersiz olabilir, gelirinizi belgelendirmek de sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz, önceki borçlarınızdan dolayı kara listede olabilirsiniz. Bu durumda ne yapabilirsiniz? Kredi kullanmak için bankalar dışında başvurabileceğiniz firmalar da var aslında. Bu firmalar, size kredi kullandırabilmek için seçenekler sunuyor. İsterseniz öncelikle bu seçeneklerden bahsedelim.

* Firma, kullanmak istediğiniz kredi tutarını kendi bünyesinden belirli bir faiz oranı karşılığında size temin edebilir. Eğer faiz oranı, ödeme planı gibi durumlar sizin için uygun ise değerlendirebilirsiniz. Ön ödeme almadan size yardımcı olabilirler. Ön ödeme tutarını, ödeme planının aylık taksitlerine yansıtılabilirler. Eğer ön ödeme yapacak ekonomik gücünüz yok ise, firma tercihinde bu koşulu dikkate almanızı öneririz.

* Kredi kullandıran firmaların bir diğer seçeneği de, bankadan krediyi firma çeker ve siz kullanırsınız. Tabii ki, bu işlem de belirli bir faiz oranı karşılığında yapılır. Ön ödeme konusunda yine firma ile anlaşabilirsiniz. Firma bankadan kredi aldığında, siz aylık ödemelerini yaparsınız.

* Bazı firmalar, sizin bankadan kredi çekememe sorununuzu ortadan kaldırabilir. Örneğin; sigorta primlerinizi tamamlayabilir.

Bu seçeneklerden birini tercih etmeden önce, ön ödeme almadan kredi kullandıran firmalara nasıl ulaşmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Bu işlemleri güvenilir bir şekilde yapan birçok firma var aslında. Bu firmalara ulaşmak için internet üzerinden ilgili yazıların yorumlarını incelemeniz gerekir. Yorumlardan tercih yapabilir veya durumunuzu açıklayarak siz yorum bırakabilirsiniz. İletişim kurduktan sonra firma ile yüz yüze gelerek işlemi tamamlamanızı tavsiye ederiz.