Vodafon Borç Sorgulama

vodafone

Vodafone borç sorgulama işlemi nasıl yapılır? Vodafone 1991 yılında kurulmuş, Newbur merkezli uluslararası bir İngiliz şirketidir. Mobil telekomünasyon şirketi olarak Türkiye nin ikinci büyük şirketlerindendir. Türkiye de 2006 da resmen başlamıştır. Türkiye’nin bir çok yerinde bayileri bulunmaktadır. Özellikle müşterilerine sunmuş olduğu cazip kampanyaları sayesinde her geçen gün müşteri sayısını artırmaktadır. Hemde Vodafone hattınızla ilgili tüm fatura bilgilerinizi rahatlıkla öğrenebileceğiniz bir sistemi var. Kişisel bilgisayarlarınızdan bakabileceğiniz Self Servis Fatura öğrenme sayesinde istediğiniz her yerde ve her zaman öğrenebilirsiniz. Güncel fatura bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Vodafon online internet sitesine girip, online self servis linkine şifrenizi yazara ulaşabilirsiniz. Şifreniz yoksa da cep telefonunuzdan S yazarak 7000 sms göndermeniz yeterli. Bu şifreniz ile self servise girerek merak ettiğiniz kullanımınızı, kalan smslerinizi, internetinizi ve fatura bilgilerinizi ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Son 6 aya ait tüm fatura bilgilerinize dahi ulaşabilirsiniz. Geçmiş fatura ayrıntılarınızı da kaydedebilir yada başka yere gönderebilirsiniz.

VODAFONE BAKİYE SORGULAMA

E postanızı dahi görüntüleyebiliyorsunuz. Bu uygulamayı cep telefonunuza ücretsiz de indirebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz her zaman ve her yerde ulaşabilirsiniz. Hatta faturalarınızı kredi kartınız ile ödemelerini anında gerçekleştirebilirsiniz. Yani bir fatura merkezine gitmenize veya bir bankaya ödeme talimatı vermenize gerek yok. Sadece faturalı hatlar için geçerli bir uygulama değil. Tüm kontörlü kullanımı olan kişiler içinde geçerli. Yine ayın şekilde kredi kartınız ile Self servisinden kontör alabilirsiniz.

Hatta kredi kartınızı tanımlayarak, kredi kartınız yanınızda olmadan da bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gerek Self Servis uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz olacaktır. İster kişisel bilgisayarlarınızdan ister cep telefonunuzdan bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.