Peugeot Finans

Peugeot müşteri memnuniyetini sağlamak ve kaliteyi arttırmak amacıyla finansman hizmetine başladı. Bu finansman hizmetini de çeşitli kredi türlerine bölerek müşterisi ile buluşturdu. Peugeot sağladığı finansı TEB Finansman A.Ş ortaklığı ile sunmaktadır. Bu krediye internet üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi, Peugeot bayilerinden de yapabilirsiniz. Aldığınız kredileri sorgulamak için 0 216 579 94 44 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Kredi Türleri

Peugeot Finansman kredilerini belli çeşitlerde vermektedir. Ve bu çeşitleri müşteriler kendi bütçelerine ve ödeme planlarına uygun olarak belirler ve firmaya bildirirler. Burada önemli olan nokta geri ödemedir. Ve geri ödeme konusunda bu kredi türlerinden kolayca faydalanabilirsiniz.

Peugeot Finans Kredi Borç Sorgulama

Standart Kredi Sistemi: Standart kredi kavramından anlayacağınız gibi kredi çekmeniz ve bu kredi aracılığı ile araç alımınızı kolaylaştırabilmek adına taksitlere bölmenizdir. Bildiğiniz gibi taksitler eşit parçalar halinde ödenen tutarlardır. İşte standart kredi sisteminde de aldığınız kredi tutarını eşit taksitler halinde geri ödersiniz.

  • Ara Ödemeli Kredi Sistemi: Normalde taksit ödemeleriniz yine eşit tutarlarda belirlenmiştir. Fakat bu ödeme sisteminde aylık ödemeniz gereken eşit tutarlar haricinde dilediğiniz kadar fazla ödeme yapabilirsiniz. Bu fırsatı kullanarak bir sonraki ay ödeyeceğiniz tutarı azaltıp bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Ara ödeme miktarınız, kredi miktarının toplamının % 30’undan fazla olmamalı.
  • Balon Ödemeli Kredi Sistemi: Birkaç ay eşit ödeme yaptığınızı varsaydığımız zaman, son aya normalden daha fazla bir ödeme tutarı ayırabilirsiniz. Böylece vadeleri daraltarak, hem bütçenizi çok sarsmadan hem de kolayca ödeme bitirebilirsiniz. Balon ödeme miktarınız çektiğiniz toplam kredinin % 30’undan fazla olmamalıdır.
  • Esnek Ödemeli Kredi Sistemi: Her ay net bir geliriniz yoksa, bir ay az kazanırken bir ay çok kazanıyorsanız esnek ödeme kredi sistemi sizin için avantajlı bir fırsattır. Çünkü bu sistem ile bir ay az miktar öderken diğer ay dilediğinizce yüksek tutarlar ödeyebilirsiniz.
  • Ödemesiz Dönemli Kredi: Taksit ödemelerinizi en fazla 3 ay erteleyebilirsiniz.

Tüm bu fırsatlardan faydalanabilmek için Peugeot bayilerine gidebilirsiniz. Toplam kredi borcunuzu da yine bayiler aracılığı ile öğrenebilirsiniz.