Odeabank Kredi Borç Sorgulama

odeabank kredim

Odeabank son dönemlerde kredi bakımından önemli bir atılım yapmıştır. Odeabank kredilerinizi kredi notunuz uygun olması durumunda hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Odeabank şubelerine gelerek aynı zamanda bütün kredi türleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Odeabank kredilerinin ve ödeme imkanlarının yer aldığı bu bilgiler ışığında kredilerin seçilmesine karar verilebilir. Müşteri temsilcilerinden bu noktada yardım alınabilir. Odeabank içerisinde krediler ve ödeme durumlarının bilinmesi çok önemlidir. Odeabank kredilerinde ve diğer kredi aşamalarında yer alan bütün durumlar ve ödemeler bu nedenle değerlendirilebilir. Odeabank her sene faiz oranlarını yeniden değerlendirmeye alır. Buna göre 2016 yılının kredi işlemleri diğer yıla göre farklılık göstermektedir.

Odeabank Kredi Kartı Borç Sorgulama

Odeabank kredileri arasında ihtiyaç kredileri yer alır. Bu krediler sayesinde ödemeler oldukça kolaylaşır. Bu kredileri hızlı bir şekilde Odeabank şubelerinden alabilirsiniz.

Odeabank Bireysel Finansman Kredisi

odeabank kredim

Yüksek tutarlı nakit finansman ihtiyaçlarınız için, kendinize ya da bir yakınınıza ait bir gayrimenkul ipoteği ile, avantajlı faiz oranları ile bireysel finansman kredisini Odeabank güvencesi ile kullanabilirsiniz. Diğer yandan teminat göstereceğiniz gayrimenkul, konut, işyeri ya da imarlı arsa olarak da kabul edilebilmektedir. Sahip olduğunuz konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. İşyeri veya imarlı arsa ipoteği alınması durumunda ipotek alınacak gayrimenkulün %50’sine kadar kredi kullanılması da Odeabank ile mümkün olmaktadır.

Odeabank İpotekli Konut Kredisi Desteği

Odeabank ile kendinize ait konut ipoteği ile kredi kullanılması durumunda, krediniz Konut Finansmanı Yasası’na tabi olmak söz konusudur. Bundan dolayı %5 oranında alınan ve BSMV olarak bilinen Bankacılık ve Sigorta Muameleleri Vergisi müşterilerin muafiyeti olacaktır. Böyle bir durum olduğunda ödeme planı dışında bir erken ödeme yapılması çeşitli indirimler sağlar. Bu durumda erken ödenen anapara tutarının %2’sine kadar erken ödeme ücreti alınır. Diğer yandan konut ipoteği alınıyorsa, konut sigortası ve zorunlu deprem sigortası yani DASK yaptırılmaktadır.

Odeabank Kredi Borcu Öğrenme

İhtiyaç kredisi için gerekli olan belgelere ek olarak ipotek ettirilecek gayrimenkule ait tapu fotokopisi de gerekmektedir. Bu evrakların ve diğer belgelerin dikkate alınması durumunda Odeabank kredilerinizi hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Odebank kredileri hakkında detaylı bilgileri alabilmek için siz de şubelere uğrayabilirsiniz.