Volvo Finans Borç Sorgulama

Volvo firması da birkaç araba firması gibi sizlere taşıt finansmanı sunmaktadır. Hem de çok iyi bildiğiniz bir banka ile işbirliği sağlayarak müşterilerine böyle bir kampanya yapmaktadır. Volvo Akbank ortaklığı ile artık Volva araçlara sahip olmak oldukça kolaydır. Bunun yanında direkt Volvo’dan finans alma olanağınızda vardır.

Bildiğiniz gibi Volvo en az ölümlü kazası olan araba markasıdır. Bu nedenle müşteriler tarafından en çok ilgi gören ve en güvenilir araç olarak tabir edilen bir markadır. Volvo Finans bu sebeple bu kampanyayı gittikçe geliştirmektedir.

Volvo Finans kampanyalarından faydalanabilmeniz için Akbank’tan taşıt kredisi almaktasınız. Bunun içinde Volvo şubelerine giderek kredi koşullarını öğrenmeniz yeterlidir.

Volvo Finansman ile Volvo, Renault marka kamyonlar, çekiciler ve iş makineleri satın alabilirsiniz. Yani bu finansman yalnızca şahsi araçlarınız için geçerli değildir.

Bu kampanya Volvo Group teklifi olarak geçmektedir. Bu teklifte ister 0 km isterseniz de ikinci el araç alma ihtimaliniz vardır.  Ve bunun yanında ister şahsi araçlar alın isterseniz de işletmeniz için gereken araçları temin edin. Bu araçların her türlü parçası, makinesi, sigortası, mali gideri ve servisi bu kampanya ile ayağına kadar geliyor. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için Volvo mağazalarına gitmeniz yeterlidir. Buna özel hazırlanmış olan web sitesini inceleyerek size özel olan kredi imkanlarını da inceleyebilirsiniz. Bu finanmanın en güzel yani işin aracı satın aldıktan sonra bitmemesidir. Yani bu araç ile ilgili yaşadığınız her türlü sıkıntıda da yine firma sizler ile iletişimde olacaktır ve tüm bunlar için sağladıkları sigorta ile sizlerle irtibat kuracaklardır.

Ayrıca Volvo Finansman hizmetinden faydalandığınız için de bankalardan alacağınız kredi limitinizi de harcamamış olursunuz. Bundan dolayı acil durumlarınız da da bankalardan kredileriniz hazır durumda olur.

Volvo’dan aldığınız kredileriniz için Akbank, TEB, Garanti Bankası, İş Bankası ve HSBC’den ödeme yapabilirsiniz. Bu nedenle bu bankalar aracılığı ile ya da Volvo Yerel Satış Mağazalarından Volvo Finans kredi borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

Görüldüğü gibi hem araç almak hem ödemek hem de sorgulamak oldukça kolay.