Vakıfbank Express Card Başvurusu ve Avantajları

Her banka müşteri memnuniyeti için çeşitli dönemlerde birçok kampanya yapmaktadır. Vakıfbank’ta Express Card ile müşterilerine yurt içinde ve yurt dışında birçok avantaj sağlayacak bir kampanyaya imza attı. Bu kampanya 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır ve her müşteri yalnızca bir kez faydalanabilecektir.

Bu kampanya kapsamında Vakıfbank müşterileri Express Card ile limit dahilinde 5000 liraya kadar taksitli nakit avans kullanabilecekler. Nakit avans için 4 ile 12 ay arası taksit avantajı sağlanırken, faiz oranı da %1.39 olarak belirlenmiştir. Taksitli nakit avans için herhangi bir komisyon veya başka bir masraf talep edilmeyecektir. ATM’lerden tek çekim 3000 lira olarak belirlenmiştir. Üstelik bu kartı kullanırken kampanya kapsamında sizden yıllık kart aidatı talep edilmez. Express Card ile VakıfBank ve World anlaşmalı iş yerlerinden harcama tutarınıza göre Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu kart yalnızca yurt içi alışverişlerinizde değil yurt dışı ve internet alışverişlerinizde de avantaj sağlamaktadır. Üstelik bazı nakit hizmetleri sayesinde nakit sıkıntısı da yaşamazsınız.
Yurt dışı kampanyalarına katılmak için “YURTDISI” yazıp bir boşluk bırakıp kart numaranızın son altı hanesini yazarak 6635’e mesaj gönderilmelidir. Eğer yurt dışındaysanız ve başvuru yapacaksanız aynı işlemleri tekrarlayıp 05327526635’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Avantajlarına bakacak olursak;

  • Yurt dışında yapacağınız 100$ ve üzeri harcamalarda %5 indirim imkanı vardır.
  • Yapılan indirimler her ayın 15’inde kartınıza yansıtılacaktır.
  • Kampanya süresince kazanılacak aylık en fazla hediye indirim tutarı 60 lira olarak belirlenmiştir. Yıllık ise en fazla 300 TL indirim yansıtılacaktır.
  • Kampanya sürecindeki alışveriş tutarınız, müşteri numarasına bağlı olan tüm Vakıfbank Express kredi kartlarıyla yapılan harcama tutarını içerecektir.
  • Bu kampanyaya nakit çekimleriniz, telefon ve internet üzerinden yapılacak olan alışverişleriniz, harcamalarınız, oyun ödemeleri veya kumarhane siteleri ve bahis yerlerinde yapacağınız hiçbir harcama dahil edilmeyecektir.
  • Mesaj gönderdiğiniz ay içerisinde yapacağınız işlemlerden ödül kazanabileceksiniz. Fakat alışveriş tutarınıza iade ve iptal işlemleri dahil olmayacaktır.

Eğer sizlerde Express Card ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız, en yakın Vakıfbank şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.