Şeker Bonus Card Kredi Kartı Özellikleri

şeker bonus kart

Şekerbank Bonus Kart ile birlikte Türkiye’de ve yurt dışında birçok noktada en uygun indirimlerden ve taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ödemeler içerisinde yer alan birikmiş dönem ücretlerini de uygun faiz oranlarıyla karşılamak mümkündür.

Şekerbank Bonus Kart sayesinde bütün alanlarda önemli ücretler de indirimler elde edebilirsiniz. Nakit taksit seçeneklerinin yanı sıra diğer indirimlerin kullanılması da söz konusudur.

Şekerbank Kredi Kartı Borç Sorgulama

şeker bonus kart
şeker bonus kart

Şekerbank’tan aldığınız Bonus özellikli kredi kartlarınızın dönem içi hareketlerini, gelecek dönem taksitlerinizi, kart bilgilerini, limit bilgilerini ve ekstrenizi internet üzerinden de görüntüleyebilir; isterseniz ekstrenizi yazdırabilirsiniz. Ayrıca bu bilgileri sistemde kayıtlı e-posta adresine gönderebilir veya bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz. Bilgisayarınıza kopyaladığınız bu dosyayı görüntüleyebilmeniz için M.S. Excel programının bilgisayarınızda yüklenmiş olması gerekmektedir.

Şekerbank Kredi Kartı Borç Ödeme

Ödemelerinizin zamanında yapılmaması durumunda oldukça uygun faiz oranları ve gecikme işlemleri ödenmektedir. Bu ödemeler içerisinde bulunan bütün faiz oranları ve diğer bilgi alanları bu sayede gerçekleşir. Ödemeler üzerinden yapılan işlemler ve alışverişler sayesinde gerekli alanlarda birikim ve nakit avans kullanımını sağlayabilirsiniz.