Sanal Kart Nedir? Sanal Kart Borç Sorgulama

Sanal kartlar internetten güvenli olarak alışveriş yapmak isteyen ancak kredi kartlarını bu yöntem için hiç güvenli bulmayan müşteriler için geliştirilmiş olan bir hizmettir. Günümüzde kredi kartlarının çok kolay bir şekilde kopyalanabilir olması sebebiyle sanal kart kullanımı ciddi derecede artmış e insanlar alışveriş yaparlarken bankalar aracılığıyla ortaya çıkan bu hizmeti kullanmaktan mutluluk duymaktadırlar. Sanal kartlar isminden de anlaşılabileceği gibi, sanal olarak üretilen ve yalnızca internetten alışveriş yapmak gibi online işlemleri kapsayan kartlar arasında yer almaktadırlar.

Sanal Kart Nasıl Alınır?

Sanal kartların içine limit konulmaz. Kartınız mail order gibi internetle alakalı her sürece hakimdir ve yalnızca alışveriş yaparken kartınızdan sanal kartınıza ihtiyacınız olan türden bir para gönderimi yapılır. Bu sayede kartınızdan bilginiz dışında bir para çekimi olmaz, ya da kart bilgilerinizin kopyalanması kesinlikle önlenir. Neredeyse her banka artık günümüzde internet ve kredi kartı dolandırıcılığının önemini bildiğinden ötürü bu yöntemi tercih etmekte ve müşterilerini de bu hizmetten yararlandırmayı amaçlamaktadır.

Sanal Kart Limit Artırma

Karta limit arttırmak için de çağrı merkezlerini cep şubeyi ya da cep şubesini kullanmanız gerekmektedir.  Bu hizmeti 7-24 kullanabilirsiniz. Sanal kartlar, birçok kişi tarafından kullanılmakta ve artık bütün bankalar tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır. Her banka, müşterilerinin gönül rahatlığıyla kullanması adına sanal kart çıkartmaktadır Sanal kartınıza her hangi hesabınızdan bir para geçişi yapmak durumundasınız.

Sanal Kart Harmaları

Aksi takdirde sanal karttan harcama yapanız pek mümkün olmayacaktır. Sanal kart uygulamasından faydalanmak istiyorsanız çağrı merkezleriniz aracılığıyla sanal kart kullanımının devreye girmesini isteyebilir, ya da internet şubeden kendinize ait olan şifrenizle kolaylıkla girebileceğiniz sistemle çok kolay bir şekilde sanal kartınızı kullanıma aktif hale getirebilirsiniz. Sanal kart kullanımı bu yüzden önemlidir. Siz de kullanmak istiyorsanız kullanıma açtırabilirsiniz.