Renault Finans Kredi Borç Sorgulama

Renault hazırladığı kampanyalar sayesinde sizlere yeni bir araç almanın yolunu açmış bulunmakta. Hem de dilediğiniz vade oranında, dilediğiniz taksitlerle kredi vererek. Araç almak için aldığınız krediler hiç bu kadar planlı olmamıştı. Kredi tutarları sizin isteklerinize ve bütçenize göre belirleniyor. Aynı zamanda sizlere ödeme sıkıntısı yaşamayacağınız şekilde taksitlendirme yapılıyor ve dilediğiniz araç sizlere teslim ediliyor.

Renault Finans kredisinden faydalanabilmeniz için tek yapmanız gereken Renault satış merkezine gitmektir. Buradaki yetkili satış görevlisine kredi almak istediğinizi söylediğiniz anda size özel Renault planı hazırlanmaktadır. Bu plan ile en kolay ödeme yolları sizlere sunulmakta ve buna göre bir plan saptanmaktadır.

RENAULT FİNANS KREDİ HESAPLAMA

Bu plana göre 3 seçeneğiniz vardır. Bu seçenekleri açacak olursak;

  • Renault aracınız varsa, bu aracı yetkili servise götürerek yenisi ile değiştirebilirsiniz. Böylece en uygun fiyat seçeneklerinden faydalanabilme avantajınız olacaktır. Kredinizi eski aracınızın üstüne ek olarak kullanabileceğiniz gibi hiç kredi kullanmadan da nakit olarak yeni Renault aracınızı alabilirsiniz.
  • Aldığınız aracı geri iade ederek bir üst modelini almak istemezseniz yani aracınızdan memnun kalırsanız, kredinizi yapılandırma imkanınız vardır. Krediler en fazla 48 ay olarak vadelendirilmektedir. Bu vadelendirme için yeniden taksitlendirme başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylece kendinize çok daha fazla ödeme kolaylığı yaratabilirsiniz.
  • Renault’un sizlere sunduğu bir avantaj da sözleşmenizde gizlidir. Buna göre bir araç satın aldığınızda bu aracı borcunuzun bir kısmına karşılık iade edebilirsiniz. Yani aracı aldınız ve bir süre sonra satmak istediniz. İşte bu noktada aracı satmak için çok fazla bir çaba harcamanıza gerek yoktur. Renault yetkili servisine giderek aracınızın bakımını yaptırın ve eğer bir problem ile karşılaşılmaz ise bu aracı satarak borcunuzdan düşürtün. İşte bu kadar basit. Bu tutar sözleşmenizde belirtilmektedir. Renault’a geri satabilmeniz için aracınızın 100.000 km’nin altında olması gerekir.

Renault Finans kredisi kullandığınız zaman Akbank, İş Bankası, Garanti Bankası ve PTT aracılığı ile taksit ödemesi yapabilirsiniz. Bu nedenle Renault Finans kredi borcunuzu Renault yetkili servislerinden öğrenebileceğiniz gibi bu bankalar aracılığı ile de sorgulayabilirsiniz.

Orfin finansman müşteri hizmetleri telefon numarası: Tel: 0216 645 5900/ Fax: 0216 645 59 79 Müşteri Hizmetleri: 0212 319 08 00