Parafinans Faktoring Full Çek Nedir?

Faktoring nedir? Para Finans Faktoring hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir? Fullçek nedir?

Faktoring, işletmelerin satışları sonucunda oluşan alacaklarının devredildiği finansal kuruluşlardır. Mal ve hizmet satışından kaynaklanan kısa vadeli alacakların faktöring şirketlere devredilmesi ile finansman ve tahsilat işlemlerinden yararlanılması demektir. Faktoring şirketlerin çalışma işleyişi ise işletmenin alacak tahsili için faktöring şirkete başvurması ile başlar. Faktoring şirket gelen başvuruyu değerlendirmeye alır ve sonucu bir teklif halinde alacaklı olan işletmeye sunar. İşletme tarafından faktöring şirketin sunduğu teklif kabul edilirse sözleşme imzalanır.

parafinans
parafinans

Parafinans Faktoring şirketi de sektörün devlerini arasında yerini alıyor ve müşterilerini memnun etmek için her geçen gün faaliyetlerine bir yenisini ekliyor. 20 yıldır faaliyet gösteren ve toplam 7 şubesi, 5 bini aşkın müşteri potansiyeli ile faktöring alanında nam salmış olan firmanın tercih edilmesinin sebeplerinden biri de hiç kuşkusuz köklü bir firma olmasıdır. KOBİ’lere ( Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler ) her türlü desteği sunabilmek için Cumartesi günleri dahi hizmet sunuyor. Bunun sebebi ise, birçok KOBİ’nin Cumartesi günü çalışıyor olması.

Parafinans Faktoring şirketinin sunmuş olduğu hizmetlerden bir diğeri de FULLÇEK’tir. Özellikle günümüz ekonomik şartlarında çeklerin gününün beklenmesi, ödenmeme riski gibi durumlar ile karşılamak mümkün olabiliyor. Bu gibi durumları engellemek ve Kobilere yine en hizmeti sunabilmek için Parafinans Faktoring şirketi FULLÇEK uygulamasını başlattı. Yoğun talep gören bu uygulamanın detayları hakkında size biraz bilgi vermek istiyoruz.

Eğer ticaret ile uğraşıyorsanız bazı dönemlerin maddi açıdan çok sancılı geçtiğini biliyorsunuzdur. Bu dönemlerde alternatif çözümler üretmeniz gerekecektir. Mesela elinizde olan çeklerinizi değerlendirmeniz sizi maddi açıdan rahatlatabilecek yöntemlerden biridir. Şöyle düşünün, meblağı yüksek bir çekiniz var ancak vadesini beklemek zorundasınız. Parafinans Faktoring Full çek uygulamasında beklemenize hiç gerek yok. Siz çekinizi getirin ve çekinizin tutarı kadar nakde hemen ulaşın! Vade farkı, komisyon ve diğer tüm masraflar da kredi kartınızdan ödensin. Çözümü bu kadar kolay aslında. Detaylı bilgi için Parafinans Faktoring internet sitesinden veya müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.