Opel Kredi Borç Sorgulama

Opel ile Garanti Bankasının ortaklığı ile oluşturulmuş Opel Finans hizmetleri ile artık dilediğiniz Opel araca sahip olmak oldukça kolay. Opel,Garanti Bankası ile kurduğu bu işbirliği ile çeşitli kampanyalara da imza atmış oldu. Ve bu sayede artık Opel almak isteyen kişiler Opel bayilerine giderek hızlıca kredi sahibi olabilecekler.

Opel Finans kredileriniz 48 aya kadar vadelendirilebilmektedir. Başvuru yapmak isteyen kişiler dilerlerse Garanti şubelerine gidebilecekleri gibi Opel bayiilerine de gidebilecekler. Yani tamamen müşterinin insiyatifine bırakılmış bir başvuru sürecinden söz edebiliriz. Üstelik diğer firma kampanyalarından bu finansman desteğini ayıran teminat konusudur. Almak istediğiniz araç için hiçbir ön ödeme alınmamaktadır. Teminat olarak sizden yalnızca almak istediğiniz aracın rehni talep edilir.

Elbette bazı durumlarda kefil konusu gündeme gelmektedir. Kefil durumu her müşteri için geçerli olan bir durum değildir. Bazı müşterilerin durumu kefil gerektirmektedir. Örneğin gelir durumlarında bir prüz olabilir ya da bazı durumlar ödeme zorluğu yaşanacağının sinyallerini verebilir. Böyle bir durumda firmalar kendilerini de garanti altına alabilmek için, sizden kefil talep edebilirler. Ama söylediğimiz gibi bu bazı istisnai durumlarda olan bir taleptir.

50.000 TL değerinde veya 50.000 TL’den daha az tutarı olan bir Opel araç tercih ettiyseniz size verilecek kredi bu aracın toplam değerinin % 70’i kadardır. Fakat eğer 50. 000 TL’den daha fazla tutarı olan bir araç tercih ettiyseniz, bu durumda size verilecek kredi, aracın toplam tutarının % 50’si kadardır.

Bu kapsamda sizlere verilen bir kampanya da İnsignia Kampanyasıdır. Yukarıda bahsettiğimiz tüm özellikler bu kampanya içinde geçerlidir. Bu kampanya dahilinde verilecek kredi tutarı 40. 000 kadar olarak belirlenmiştir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşterlerin tabii olacakları vade sayısı yalnızca 30 aydır. Ve buna göre de belirlenen faiz oranı % 0.95’tir.

Kredi borcunuzu sorgulamak için Garanti Bankasına başvurmanız gerekecektir. Dilerseniz müşteri hizmetlerinden dilerseniz de şubelerden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 444OTOM hattını da arayarak borçlarınızı sorgulatabilirsiniz. Son olarak Opel Mağazalarını da ziyaret edebileceğinizi hatırlatabiliriz.