Kuveyt Türk Senin Bankan Başvuru Takip

Kuveyt Türk Senin Bankan Nedir?

Kuveyt Türk Senin Bankan uygulaması, modern bir internet bankacılığıdır. Yani dijital bankacılıktır. Bu sistem ile internet üzerinde bir platform kurulmuştur. Sistemde müşteri destek hatları yer almaktadır ve bu sayede müşterilerin sorularına cevap bulunmakta ve yardım edilmektedir. Bu sayede, herhangi bir şubeye ya da görevliye gerek kalmadan tüm işlemlerinizi, almak istediğiniz tüm bilgileri internet üzerinden, hiç zaman kaybetmeden öğrenebileceksiniz. Kuveyt Türk böyle bir hizmet kullanarak hem müşteri memnuniyetini arttırmak istemiştir hem de mali açıdan büyük bir tasarruf sağlamıştır. Zira banka şube kurmadığı için, çalışan ve işçi maaşları ya da banka masrafları gibi sıkıntılarla karşılaşmadan, müşteri işlemlerini halledebileceklerdir.

Senin bankan
Senin bankan

Üstelik, Senin Bankan uygulaması hem ülkemizdeki ilk dijital bankadır. Dijital bankanız sayesinde yapacağınız işlemlerden herhangi bir faiz ücreti kesilmemektedir. Yapacağınız işlemlerin neredeyse hepsi yani birçoğu ücretsizdir. Örneğin herhangi bir EFT, Havale işlemleriniz için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ya da aylık ya da yıllık hesap işletim ücreti kesimi olmamaktadır.

Kuveyt Türk SeninBankan Başvurusu ve Başvuru Takibi Nasıl Yapılır?

İşlemleri böyle kolayca internet üzerinden halledebilmenizden anlayacağınız gibi, başvuru yapabilmeniz içinde herhangi bir şubeye gitmeniz gerekmemektedir. Senin Bankan başvurularınızı internet üzerinden gerçekleştirirsiniz. İnternet sitesinde yer alan başvuru formunda, “Adınız, Soyadınız, Cep Telefonu Numaranız, TC Kimlik Numaranız, Doğum Tarihiniz, İkamet Ettiğiniz İl ve İlçe, Semt ve Numara bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. Bilgileri eksiksiz girmeniz önemlidir. Çünkü, herhangi bir şube işlemi yapılmayacağı için, banka görevlileri ikamet adresinize gelerek evrakları imzalamanızı talep edeceklerdir. Bu sebeple başvuru sırasında, bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz sizin açınızdan faydanıza olacaktır.

Aynı zamanda Senin Bankan başvuru sürecini takip edebilme imkanınız vardır. Bunun için yine herhangi bir şubeye gitmenize gerek yoktur.  İnternet üzerinden Kuveyt Türk resmi web sitesine giriş yaparak, başvuru sürecini takip edebilirsiniz. Başvuru süreçlerini görüntüleyebilmeniz için TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı sistemde belirtilen panele girmeniz gerekmektedir. Bu sayede başvuru işlemlerinizi ve sürecini hızla ve kolaylıkla takip edebilirsiniz.