KREDİ KARTSIZ TAKSİT YAPAN MAĞAZALAR

Sürekli gelişen telefon sektöründe bu hızı takip etmek elbette mümkün değil. Artık telefonlarımız üzerinden kullanabileceğimiz uygulamalar, özellikler sürekli gelişip, değişmekte ve kullanıcı da buna ayak uydurmak için sürekli telefon alışverişinde bulunmaktadır.  Kredi kartı ile telefon alışverişine getirilen kısıtlamalardan dolayı kullanıcılar kredi kartı olmadan taksitle telefon almanın yollarını aramaya başladı. Bu yazımızda okuyucularımıza belli başlı birkaç seçenek sunacağız.

HATTINIZ ÜZERİNDEN TELEFON ALMAK: Turkcell, Vodafone, Turk Telekom gibi operatörler, faturanız üzerinden telefon almanızı sağlarlar. Belli bir dönem son ödeme tarihinizi geçirmemiş olmanız, bu alışveriş için yeterlidir. Kredi kartı kullanmaksızın her ay taksitle ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bu yazımıza bakabilirsiniz : Kredi Kartsız Cep Telefonu Almak İstiyorum

TEKNOLOJİ MAĞAZALARI VE BANKA İŞBİRLİKLERİ: Müşterilerine kolaylık sağlamak açısından bankalar teknoloji mağazalarıyla anlaşarak kredi çekmenizi sağlayıp, taksitle telefon alabilmenizi sağlamışlardır. Anlaşmalı mağazalar ve bankalar ile bu alışverişi gerçekleştirerek kredi kartına gerek kalmadan ödemelerinizi yapabilirsiniz.

EVKUR GİBİ FİRMALARDAN SENETLE ALIŞVERİŞ: Evkur gibi büyük firmalardan senetle taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Bu firmalara götüreceğiniz kefil ile seçtiğiniz ürünü alabilir, bir miktar faiz ile taksitli şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Senet yöntemi olduğu için ödemeler genellikle elden ve mağazalara yapılır. Bunun tek kötü noktası ise almak istediğiniz ürünü, fiyatından %25- %30 daha yüksek ödeme yaparak almanız.

BİMEKS TAKSİTLE ÜRÜN ALMA: Bimeks, kredi kartı kullanmayan ve kredi de çekmek istemeyen müşterilerine hazırladığı kampanya sayesinde kefilsiz ve peşinatsız taksitle telefon satmaktadır. Üstelik bu kampanyaya sadece telefon değil diğer elektronik aletlerde dahil edilmiştir. Bimeks’in Payturst ile yapmış olduğu anlaşma sayesinde 15.000 TL kadar elektronik alışverişi yapabilirsiniz. Bunun için sizden kefil ve kredi kartı istenmeksizin 24 aya varan taksit seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için kredi notunuzun iyi olması yeterlidir.

PTT İLE ANLAŞMALI TELEFON SATAN MAĞAZALAR: Bazı teknoloji mağazalarının da PTT ile anlaşması vardır. Bu anlaşmadan yararlanmak istiyorsanız kredi notunuz hayati önem taşır. Eğer sicilinizde bir problem varsa ürün alamazsınız.

Gördüğünüz gibi kredi kartı olmadan telefon almak için çokça seçeneğiniz var. Hangisi size daha uygun karar verdikten sonra hemen başvurularınızı yaparak sizde yeni bir telefon sahibi olabilirsiniz.