Kredi Kartsız Cep Telefonu Almak İstiyorum

Günümüzde ilerleyen teknolojiye insanoğlu artık yetişememektedir. O kadar ilerlemiş durumda ki resmen bilgisayarlar küçüldü insanları ceplerine sığdı. Yani günümüz artık küçük bilgisayarlar olan cep telefonları. İnanılmaz derecede gelişmiş olan cep telefonlar vazgeçilmezimiz oldu. Her işlerimizi oradan hallediyoruz. Sadece konuşmak artık o kadar eskilerde kaldı ki. Sosyal medya hesaplarımız,özel anlarımızı unutturmayacak fotoğraflarımız, bankalarla olan iletişimimiz, daha bir çok ihtiyaçlarımızı karşılayan minik cihazlar. Evden çıkarken cep telefonumuzu unutursak resmen kendimizi çıplak gibi hissederiz. Türkiye deki gelişimi  ise inanılmaz, herkesin elinde son model cep telefonları. Hiç kimse cep telefonsuz zamanları pek hatırlayamaz, çünkü o kadar o kadar alıştık ki 60 yaşında birine sorsanız; eskiden cep telefonun olmadığı zamanda ne yapardınız diye, bilmem ki hiç hatırlamıyorum der, o kadar alışmışızdır.

Senetle Cep Telefonu

Türkiye’nin cep telefonu geçmişine baksanız bundan 20 yıl önce tek tük olan kişiler inanın parmakla gösterilirdi. Her geçen günde her modelin bir üst modeli çıkmaktadır. Bir çok insanda “şu telefonun üst modeli çıkmış hemen almam lazım”diyerek satış mağazalarına koşmaktadır. Bir çok cep telefonu satış mağazaları da çeşitli kampanyalar  ve taksitlendirmeler yaparak insanları teşvik etmektedir. Peşin satışlar,kredi kartına taksitlendirmeler yapmaktadırlar. Ya kredi kartı kullanmayanlar yada kredi kartını kullanmak istemeyenler ne yapmalı.

Kredi Kartı Olmadan Senetle Cep Telefonu

O kadar çok imkanları var ki. Çevrenizde bulunan birçok satış mağazası senetli satış ile cep telefonu satmaktadır. Senetli almak istemiyorsanız da  fırsatlar çok…Kullanmış olduğunuz hat üzerinden de faturanıza ek olarak son model cep telefonlarına da sahip olabilirsiniz. İster kontörlü hat kullanın,ister faturalı hat hiç fark etmez,bu konuda size sonuna kadar yardımcı olacaklardır.

cep telefonları
cep telefonları

Size en yakın kullandığınız hat bayii ne giderek oradaki çeşit çeşit cep telefonlardan seçebilir, size uygun telefonu hattınıza ait faturaya her ay gelen taksitleri ödeyerek sahip olabilirsiniz. Veya bir çok operatör kendi müşterisi olma şartıyla cep telefon kampanyaları düzenlemektedirler, karşılığında bir yıl veya iki yıl o operatör de kalmak şartıyla.Kısacası;kredi kartım yok diye hiç üzülmeyin cep telefonu alabileceğinizi bir çok fırsatlar var.