Koç Fiat Kredi Borç Sorgulama

kocfiatkredi

Koç Fiat, 2000 yılında kurulmuş olup, tüketici finansman şirketidir. Şuanda Fiat başta olmak üzere Alfa, Romeo, Iveco ve Lancia arabalarının kredilendirilmesi hizmeti vermektedir. Iveco ve Tofaş yetkili bayilerinden Iveco ve Tofaş ürünü almak isteyenlere hem kolay, hem hızlı hem de esnek kredi koşulları ile finansman sağlayan Koç Fiat, hem sıfır, hem de 2. el araçların kredilendirilmesi için müşterilerine aralıksız hizmet veriyor.

Eğer siz de Koç Fiattan kredi aldıysanız ve Koç Fiat kredi borç sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız kurumun kendi web sayfasından bunu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Eğer araba almak istiyorsanız Koç Fiat krediye başvuru yapmanız yeterli olacaktır. 18 yaşından küçük olsanız dahi anne ve babanızı kefil göstererek başvurunuzu yapmanız mümkün.

kocfiatkredi
koc fiat kredi

Ödemelerinizi ise, Garanti,Halkbank,akbank,Yapı Kredi, İş Bankası, PTT şubeleri yada EFT/HAVALE yönetimi ile internet üzerinden yapabilirsiniz. Koç Fiat internet sitesi üzerinden merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Üstelik icra satışındaki araçları görebilir, hesap makinesi sayesinde alacağınız kredi ile ilgili hesaplama yapabilir ve bulunduğunuz ildeki bayileri görebilirsiniz.

Koç Fiat kredi borç sorgulama işlemi yapmak için ise kurumun 0212 337 08 00 numaralı müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.