Halkbank HGS Veriyor Mu?

halkbank hgs

HGS sistemi, üzerinde Hızlı Geçiş Sistemi logosu olan %20 daha ucuz geçişi sağlayan yeni bir uygulama. Halkbank HGS veriyor mu sorunuzun yanıtı ise evet, Halkbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) kartı veriyor.

Halkbank HGS etiketi/kartı alabilmeniz için, bankada hesabınızın ya da kredi kartınızın bulunması gerekiyor. Eğer banka müşterisi değilseniz, HGS başvurusu yapmadan önce bankada hesap açtırmanız gerekmektedir. Ayrıca isterseniz Halkbank HGS kartınızın ödemesi için, vadesiz hesabınızdan ya da kredi kartınızdan otamatik ödeme talimatı da verebiliyorsunuz.
Halkbank HGS etiketi/kartı limitiniz için vereceğiniz otamatik ödeme talimatı ile, sizin tarafınızdan kartınıza belirlenecek olan limitin altına düştüğünde, yine sizin tarafınızdan belirtilen üst limit olarak kartınıza yüklenecektir.

Talimat doğrultusunda belirlenen ödeme vadesiz hesabınızdan ya da kredi kartınızdan gerçekleştirilecektir. Halkbankkası HGS veren şubeler ile ilgili ayrıntılı bilgiyi, bankanın resmi internet sayfasından alabilirsiniz.