Finansbank Cardfinans Parapuan Kullanılan Marketler

Finans kurumları arasında yerini alan banka kurumlarının ilgili piyasada varlığını sürdürebilmesi adına sürekli olarak değişken ürünler üreterek satışa sunmaları gerekmektedir. Hedef kitlesi olarak hem bireyleri,hemde ticari alanda faaliyet göstermekte olan işletmeleri tercih eden bu kurumların ürettikleri ürünler arasında şüphesiz ki en gözde olanı hemen hemen her türlü ihtiyaca cevap verir nitelikte olan kredi kartlarıdır. Her banka kurumunun kendine has şablonlu ve özellikli olarak piyasaya sunduğu kredi kartı ürünleri arasında en çok kullanılan kart olarak yerini Finansbank tarafından oluşturulan Cardfinans isimli kart almaktadır.

Çünkü ilgili kart oldukça kullanışlı birden çok özelliğe sahiptir.

-Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olması,yaklaşık olarak 1,500 üzerinde markada ve 250.000 üzerinde işletmede geçerlidir.

-Taksit seçenekleri bulunmaktadır.

-Ayrıca ilgili kredi kartı ile yapılan harcamalar sonucunda ilgili alışveriş tutarının belirli bir kısmı yine kartınızın içine kullanılabilir bir para tutarı olarak geri aktarılmaktadır. Yani tarafınıza sunulan bu olanak ile 100-TL tutarlı bir ürün alımı gerçekleştirdiğiniz de kartınızın içerisine otomatik olarak 10-TL aktarım yapılmalı ve o tutar başka bir alışverişte kullanılabilmektedir. İşte bu işlemin adına “para puan” adı verilmektedir.

Peki para puan nerelerde kullanılabilmektedir?

-Hava yollarına bağlı uçak bileti  satış noktalarının hepsinde,

– Finansbank’a ait pos cihazının bulunduğu tüm alışveriş alanlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Örneğin gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan KİPA,CARREFOUR,METRO  gibi adını duyurmuş olan büyük marketlerde cardfinans kredi kartına bağlı para puan özelliği kullanılabilmektedir. Yapılan kampanya neticesinde gıda sektöründe ilgili marketlerde yapacak olduğunuz tek sefer 50-TL tutarlı alışverişlerinizde %5 lik oranda bir para puan yüklenmektedir. İlgili para puan kampanyasına katılmak için yapmanız gereken BM yazarak 2273 numaralı cep telefonuna mesaj atmanız ve geri dönüş mesajı almanız yeterli olacaktır.