Cardfinans Red Classic ve Gold Kredi Kartı Başvurusu

Cardfinans Red Classic ve Gold ile 1.500’ü aşkın marka ve 250.000’in üzerinde alışveriş noktasında beklentilerinizin ötesinde avantajlar ve hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler sunmaktadır. Müşterilerine güç katacak CardFinans ile indirimlerden yararlanarak, taksitle alışveriş yapabilirsiniz. Dahası yapacağınız harcamalardan ParaPuan kazanabilirsiniz.
Cardfinans Red Classic ve Gold kredi kartı sahipleri için alışveriş yapmak sadece para harcamak değil, harcarken de kazanmak anlamına geliyor. ParaPuan sistemi sayesinde 120.000’i aşkın üye iş yerinde yapılan alışverişler cardfinans gold kredi kartı sahiplerine puan olarak dönüyor; biriken ParaPuanlarla bedava alışveriş yapma şansı sunuluyor. Harcama uyarı servisi, taksit kolay, ücretsiz fatura ödeme, market-benzin programı, anında kredi ve taksitli nakit avans gibi ayrıcalıklarıyla da Cardfinans Red Classic ve Goldbir alışveriş kartından daha fazlasını vaat ediyor.

Acil nakit ihtiyaçlarınız için çok uygun taksitlerle, kefilsiz anında kredi kullanabilir, ihtiyaçlarınızı anında karşılayabiliriz. Anlaşmalı kurumlara ait faturalarınız için ücretsiz fatura ödeme talimatı vererek, kendinize zaman ayırabilirsiniz.
TaksitKolay ile taksit yapmayan mağazalarda bile alışverişlerinizi taksitlendirebilir, ödemelerinizi rahat rahat yapabilirsiniz.

Kazanmış olduğunuz Para Puanlarla üye iş yerlerinden alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Dilediğiniz havayolu şirketinden bedava uçak bileti satın alabilir, hayal ettiğiniz yerlere rahatlıkla uçabilirsiniz.

Cardfinans Red Classic ve Gold kredi kartı başvurusu yapmak ve CardFinans’ın müşterileri için hazırlamış olduğu avantajlardan faydalanmak için cep telefonunuzdan 2273’e TC Kimlik numaranızı kısa mesaj gönderebilirsiniz. Dilerseniz Finansbank internet şubesinden ya da müşteri hizmetlerinden de başvuru yapabilirsiniz.