Cardfinans BÜMED kredi kartı başvurusu

cardfinans

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği üyeleri için hazırlanan Cardfinans BÜMED kredi kartı bir ilk olma özelliğini taşımaktadır. Bu kart ile hem kart sahibi hem de BÜMED kazanmaktadır. Yapılan harcama belirli bir oranda Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’ne aktarılır. Bu bağışları için kart sahibinden bir kesinti yapılmaz.

Cardfinans BÜMED kredi kartı başvurusu sonrasında BÜMED kart sahibi olduğunuzda aidat, kart ücreti ödemediğiniz gibi BÜMED aidat ödemelerini de hediye para ile ödeme fırsatını yakalarsınız. Derneğinizin 150 tl olan aidatını ödedikten sonra slipte çıkan teklif miktarını kabul edip harcama sözü verildiğinde 1500 liraya kadar aidatınız hediye paranızla ödeniyor. Hediye para miktarı 2273’e HEDIYE yazıp mesaj atarak öğrenilebiliyor.

Extre sözünüze restoran indirimlerinden uygun fiyatlarla araç kiralamaya, yurtdışı alışverişlerinizden indirimli kuru temizlemeye kadar birçok alanda ayrıcalıklara sahip olursunuz.

Cardfinans BÜMED kredi kartı başvurusu yapabilmek için tek şart Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneğine üye olmaktır.

Cardfinans BÜMED kart sahiplerini Club Finansta da ayrıcalıklar bekliyor. Clup Finans kütüphanesinde 7’den 70’e birçok kitaba ulaşabiliyorlar. Ayrıca bir takvim yılı içinde istenilen bir kitaba ücretsiz sahip olunabiliyor.

Cardfinans BÜMED kredi kartı başvurusu sonrasında Clup Finans aracılığıyla sizi bekleyen diğer bir ayrıcalık ise özel şoför hizmetidir. Bu hizmet sayesinde tatile çıktığınızda otele havaalanına özel şoförlü konforlu bir araç ile gitmenin keyfi yaşatılıyor.