Adios Kart Puan Hesaplama ve Sorgulama

Seyahat etmeyi çok mu seviyorsunuz? Peki, her yaptığınız seyahat için indirim kazanmak ister misiniz? O zaman yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Özellikle sık sık seyahat edenler için çok iyi bir teklifimiz var.

Yapı Kredi; seyahat etmeyi seven müşterilerine müthiş bir fırsat sunuyor. Yapı Kredi Adios Kart, her seyahatinizde size indirim kazandırıyor. Yapı Kredi Adios Kart nedir? Nasıl Başvurabilirim? Avantajları Neler? Adios Kart Puan Hesaplama ve Sorguluma gibi detayları sizinle paylaşmak isteriz.

adios puan tl karşılığı
adios puan tl karşılığı

Adios Kartı hem yurtiçi hem yurtdışı gezilerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Adios kart, World kart özelliklerinin tümüne sahiptir. Tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişleri taksitlendirebilir, Adios kartınızla nakit çekim yapabilirsiniz. Hatta dilerseniz ek kart bile çıkartabilirsiniz. Adios Kart, mevcut kredi kartlarının tüm özelliklerini içerir. Ayrıca, Adios Kartınızda alışveriş sonrası kazandığınız puanları da unutmamak lazım. Kazanılan puanlarla birçok işlem yapabilirsiniz.

Adidos Kart’la yapacağınız alışveriş sonrası kazandığınız puanlar ile yapabileceğiniz işlemlere birkaç örnek verelim:

* Uçak biletinizi satın alabilir, otel masraflarınızı ödeyebilir, restoran harcamalarınızı yapabilirsiniz. Puanlarınızı kullanarak tatili bedavaya getirebilirsiniz aslında. Üstelik Adios Kartı kullanarak yaptığınız seyahatlerde indirim kazanarak.

* Adios Kart puanlarınızı, anlaşmalı üye işyerlerinde para olarak kullanabilir dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

* Kredi kartı yıllık ücretinizi birikmiş puanlarınızı kullanarak ödeyebilirsiniz.

* Araç kiralama, gemi turları, otobüs bileti satın alma işlemlerini de puanlarınızı kullanarak yapabilirsiniz.

* Adios Kart puanlarınız tükendiğinde, avans puanlarınızı kullanabilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız. Puanlarınız bittiğinde, avans puanlarınızı kullanarak harcamalarınıza devam edebilirsiniz. Kullandığınız avans puanlar, alışveriş sonrası kazanacağınız puanlardan otomatik olarak düşülecektir.

Adios Kart Puanlarınızı hesaplamak ve sorgulamak, yapmış olduğunuz alışverişinizin puan karşılığını hesaplamak için; www.aidos.com.tr adresine ulaşmanız yeterli. Web sitesinde yer alan hesaplama aracı ile puanlarınızı nasıl kullanmanız gerektiği konusunda tercih yapabilirsiniz.

Adios Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adios Kartı nasıl temin edebilirsiniz? Karta başvurmak isterseniz, Yapı Kredi şubelerine gitmeniz yeterli aslında. Adios Kart başvuru formunu doldurduktan sonra talebiniz